ניהול טיקטוק המדריך המלא 2024

שירותי ניהול טיקטוק לעסק

שירות ניהול טיקטוק הוא אחד הדברים החשובים היום לבעלי עסקים, במיוחד לבעלי עסקים עסוקים. תפעול וניהול הטיקטוק לוקח לבעל עסק שלא "חי" את האפליקציה בממוצע 3 שעות ביום, שבזמן הזה הוא מפסיד: מכירות, ניהול נכון וזמן פנאי. לכן בשירות ניהול הטיקטוק אנו נעשה כמעט הכל עבורך ונחסוך לך זמן יקר ונייצר לך חשיפה איכותית.

מה הדרכים שאפשר לשלם בהם על קורס טיקטוק?

אני רוצה שתנהלו לי את הדף טיקטוק איך יוצרים אתכם קשר?

איזה כיף! כל מה שצריך לעשות הוא פשוט להשאיר לנו הודעה קטנה בווטסאפ ולשלוח אלינו יחד עם ההודעה קישורים לפלטפורמות הקיימות היום בעסק שלך, לדוגמא: לינק לחשבון הפייסבוק, לינק לחשבון האינסטגרם וכתובת האתר. לאחר שצוות המומחים שלנו יעבור על חשבונות הסושיאל הקיימים שלך הוא יעדכן אותך האם נוכל לעזור במקרה זה או האם נאלץ לוותר על התענוג ולהפנות אותך לאחד הקולגות שלנו בענף.

איך ניהול הטיקטוק עובד?

יש לשים לב כי את שירות זה אנו לא מציעים לכל בעלי העסקים, בדרך כלל הלקוחות במסלול זה יהיו בעלי עסקים שיש להם סל מוצרים עשיר ולא בעלי עסקים בעלי מוצר אחד בודד, צריך לדעת כי שירות של טיקטוק הוא לא פרסום ממומן בטיקטוק. אלא שירות של יצירת תוכן והעלאה לחשבון, או במילים אחרות "בניית מותג" בפלטפורמת הטיקטוק והוא אינו מיועד לאנשים שחייבים לקבל לקוחות מהיום למחר בכדי לשרוד, אלא מיועד בעיקר לבעלי עסקים שמכוונים לטווח הרחוק ורוצים להשקיע היום בכדי לקצור את הפירות לאחר זמן מה.

כמה עולה ניהול טיקטוק?

שירות ניהול עמוד טיקטוק זהו שם כללי, בתוך השירות עצמו יש מספר מסלולים שונים הכוללים את מספר הסרטונים אשר יועלו לעמוד, האם בתוך שירות הניהול אנו גם משיבים ללקוחות אשר מעוניינים ליצור קשר עם החברה/ארגון שלך ועוד פרמטרים שונים ונוספים שעלולים לייצר מנעד רחב של מחירים, בדרך כלל החבילות הבסיסיות שלנו מתחילות מכמה אלפי שקלים – אך אין שום הוצאה נוספת מעבר לשירות הניהול כמו בפרסום ממומן בפלטפורמות אחרות.
עוד על ניהול טיקטוק המדריך המלא 2024

צור קשר

זה אמנם מורכב להבין את הדור החדש, אבל מזל שאנחנו כאן להראות לך את כל המרכיבים.

  ניהול – כמה זה עולה?

  כיום ניהול טיקטוק מתחיל מעלות מינימאלית של כמה אלפי שקלים בחודש ( בערך כ 5,000 ₪ בתוספת מע"מ) ויכולה להגיע גם לעשרות אלפי שקלים בחודש תלוי בדרישות הלקוח – לדוגמא: באם הלקוח ירצה לא להשתתף בסרטוני הוידאו המצולמים ולהיעזר בשחקנים ו/או מובילי דעה הוא יאלץ להשקיע סכומי כסף נוספים וגבוהים לאותם שחקנים שיחליפו אותו בייצוג העסק בפלטפורמת הטיקטוק. ניהול הטיקטוק הוא שירות יחסית חדש שרק אחוז קטן מסוכנויות הדיגיטל בישראל מציעות אותו וזאת ממגוון סיבות.  בכתבה זו נסקור עבורכם את כל המידע אשר נחוץ לכם לדעת על ניהול וקידום טיקטוק.

  ניהול טיקטוק
  חשיבות של ניהול טיקטוק לעסק

  מה ההבדל בין ניהול טיקטוק לבין ניהול אינסטגרם ופייסבוק?

  רוב העסקים במדינת ישראל מתעסקים בתפל ולא בעיקר, הם ישקיעו את רוב זמנם בעיצוב פוסטים באתר אונליין כמו "קאנבה" כדי להעלות כמה תמונות יפות לאינסטגרם, יכתבו פוסטים שעות על גבי שעות לפייסבוק ועוד יתלבטו האם לפרסם אותם או לא לפרסם אותם ובסוף? כל מי שיחשף לאותם פרסומים כנראה יהיו אך ורק בני המשפחה הקרובה שלהם ש"נאלצים" ללחוץ על כפתור הלייק כדי להביע מעט אהבה. צריך להבין היום כי ניהול חשבון אינטסגרם וניהול חשבון פייסבוק כמעט ולא רלוונטים ללא פרסום ממומן בטיקטוק  החשיפה בפלטפורמות האינסטגרם והפייסבוק היא נמוכה מאוד ביחס לחשיפה בטיקטוק. כך שגם אם למעשה יש לכם בפלטפורמת האינסטגרם או הפייסבוק כ 500 עוקבים כנראה שרק 50-100 אנשים יחשפו לתוכן שלכם לעומת טיקטוק בה "העוקבים" הם לא שם המשחק. כל סרטון בטיקטוק נחשף אוטומטית לעשרות אנשים גם אם הם לא עוקבים אחריכם ועם פוטנציאל חשיפה של כמליוני משתמשים! למעשה בטיקטוק היום ניתן לקבל חשיפה זהה ואף גבוה לפרסומת "זהב" בפריים טיים של ערוץ 12 או 13 אך עם זמן מסך גבוה יותר וקשר אישי גבוה יותר עם הצופה ואף לזכות "לתגובה" ממנו באמצעות לייק, תגובה, שיתוף או כל אינטרקציה אחרת. כך למעשה שירותי ניהול הפך בתקופה האחרונה למצרך המבוקש ביותר ע"י בעלי עסקים חכמים שמבינים את הפוטנציאל הגלום בו.

  תוך כמה זמן רואים תוצאות בניהול טיקטוק?

  כסף,כסף,כסף – המילה האהובה ביותר על בעלי העסקים. למעשה אם סוכנות קידום טיקטוק מציעה להם "הבטחות גדולות" זה הזמן לברוח. אף משווק, סוכנות או קמפיינר לא יכולים להבטיח לכם תוצאות. למעשה כל סוכנות דיגיטל יכולה לעשות הכל בכדי שהדברים יצאו על הצד הטוב ביותר אבל לפעמים אפילו טיימינג לא נכון או תזוזה בעולם יכולה לגרום לסרטון להתרסק. לדוגמא: אם לאחר יום צילומים עם תוכן מדהים קרה אסון לאומי חלילה כנראה שאותם הסרטונים כבר לא יהיו רלוונטים ולפעמים נצטרך לגנוז אותם או לפרסם במועד מאוחר יותר, נוסף על כך לפעמים בעלי עסקים מסתירים דברים קריטיים מסוכנויות הדיגיטל כמו "ריבים עם לקוחות" ודברים אלו צפים ברשת וגורמים לגל שנאה גדול, לכן כדי להגביר את הסיכויים שניהול הטיקטוק יצלח יש להשמע באופן מלא לסכונות ניהול וקידום הטיקטוק, לספק את כל המידע המלא ולא להסתיר כלום. חשוב להבין כי ניהול טיקטוק באופן אורגני  זהו לא "קמפיין לידים" בפייסבוק או באינסטגרם ולכן אסור למדוד אותו על פי כמות הלקוחות שפונים לבעל העסק באותו יום, שבוע או חודש. למעשה ניהול אורגני בטיקטוק זהה לתליית שלטים ברחוב או פרסומת בטלוויזיה ומטרתה העיקרית היא להגדיל את החשיפה והמיתוג של בעל העסק (שכן, גם תגדיל את קהל הלקוחות בשלב מאוחר יותר) ולכן אנו ממליצים אך ורק לבעלי עסקים עם תזרים חיובי קדימה לבחור בשירותי ניהול וקידום טיקטוק ולא לבעלי עסקים קטנים שחייבים לגייס לקוחות מהיום למחר כדי לשרוד. הפירות שיצאו מניהול הטיקטוק גבוהים משמעותית מכל אמצעי אחר ולכן בחירה בניהול טיקטוק היא בחירה בעתיד ורוד יותר לעסק מאשר כל דרך קידום אחרת המוצעת בימים אלו.

  ניהול טיקטוק

  מה הסיבות שרק אחוז קטן מסוכנויות הדיגיטל מציעות ניהול טיקטוק?

  מילים אלו נכתבות באוקטובר 2023, יכול להיות שעד שכתבה זו תצבור תאוצה מספר "המשווקים" יצמח באופן משמעותי. אך נכון לרגע זה אחוז המשווקים בפלטפורמת הטיקטוק אל מול מספר המשווקים בפייסבוק או אינסטגרם שונה לחלוטין, החלטנו לפרוט בעבורכם את

  הסיבות שרק אחוז קטן מסוכניות הדיגיטל מתעסקות בטיקטוק.

  1. לא מדובר רק על הצד "הטכני": בניגוד לניהול קמפיין ממומן בפלטפורמה כמו אינסטגרם או פייסבוק בה כל מה שצריך לדעת הוא ללחוץ על כמה כפתורים, לכתוב טקסט קצרצר ולבחור סכום כסף רצוי בכדי להגיע לכמות מסויימת, טיקטוק הוא שונה לחלוטין, אותה הסוכנות המקדמת עסקים בטיקטוק למעשה צריכה להציע מספר שירותים בו זמנית ובניהם: שירותי צילום: למעשה צוות המשרד המלווה חייב לצלם אותך בין אם זאת באמצעות אייפון או נייד משכולל אחר או באמצעות מצלמה חדישה ולוודא שאכן יש פוקוס כמו שצריך ושהכל מצולם בזוויות הטובות ביותר.
  2. שירותי סאונד: סוכנות קידום הטיקטוק חייבת לוודא שאכן שומעים כמו שצריך לאורך כל צילומי הסרטונים המצולמים, לא כיף לגלות שצילמתם הכל ובסוף לא מבינים מה אמרת בסרטון.
  3. תסריטאות: סוכנות ניהול הטיקטוק צריכה לכתוב בעבורך את התכנים, למעשה היא חייבת לצלול אל תוך העסק עצמו, לעיתים קרובות אף לבקר בו ולדעת כמעט הכל על העסק. מהם היתרונות? החסרונות? מה המוצר הנמכר ביותר? מה המוצר שלא עובד? ולדעת לכתוב תסריט שמצד אחד יתרום לקידום בעל העסק ומצד שני יהיה מספיק רלוונטי בעבור הצופים השונים בטיקטוק, מדובר על משימה לא פשוטה מכיוון שרוב בעלי העסקים "חושבים" שהם יודעים הכל ולמעשה מעוניינים להתערב בכתיבת התסריט דבר המקשה על קידום חשבון הטיקטוק.
  4. בימוי: אחרי שסוכנות הדיגיטל תיצור בעבורכם את התסריט, תכין את ציוד הצילום ותוודא שאכן שומעים כמו שצריך בסרטון למעשה היא תצטרך לביים אתכם ביום הצילומים, רוב בעלי העסקים במדינת ישראל אינם רגילים לדבר מול מצלמה בחיי היום יום כך שלמעשה מדובר כאן הרבה מעבר ל – "בימאי" רגיל, הבימאי וכל צוות המשרד הופכים להיות "מנטורים" לעמידה מול מצלמה, מטפלים ומאמנים כדי לגרום לבעל העסק להרגיש הכי טוב שאפשר והכי משוחרר מול המצלמה. ימי צילום רבים מתארכים בשל הקושי הרב להשתחרר מול המצלמה.
  5. עריכה: לאחר כל השלבים כל חומרי הגלם מיום הצילום יועברו למשרדים, שם צוות העורכים ישבו שעות ארוכות לברור את הקטעים הרלוונטים ביותר ולהרכיב מתוכם סרטון מנצח, מדובר על "עבודת נמלים" בה לפעמים צולמו ארבעה או חמישה קטעים שנראים לעין רגילה "זהים" אך לפעמים חיוך קטנטן או פוזיציה מסוימת בדיבור עלולה לגרום לסרטון להתרסק או להמריא ולכן צוות מומחי הוידאו אמונים על בחירת הקטעים הטובים ביותר וזאת על פי הניסיון עתיר השנים שלהם.
  6. העלאה: לאחר כל מלאכת השלבים הארוכה התוכן המוגמר עובר לאישור בעל העסק (שיצפה בו) ומשם ישר לצוות העלאת התוכן, צוות זה הינו צוות הקריאטייב שיבדוק מהם השעות הרלוונטיות ביותר להעלאת הסרטון לפלטפורמה, יכתוב קופי על גבי הסרטון ויבחר את תמונת התצוגה המקדימה הטובה ביותר וישגר אותה לפלטפורמת הטיקטוק.

  לסיכום:  ניהול טיקטוק הוא כלי חשוב וקריטי לקידום בעלי עסקים בימים אלו אך יחד עם זאת רגע לפני שבוחרים בשירות זה חייבים לבדוק שאכן יש לכם את היכולת לשכור את שירות זה לפחות לכמה חודשים קדימה, שאתם מוכנים לעמוד מול מצלמה ולהתאים את עצמכם לעידן החדש שמגיע עם כל "השיגעונות שלו" וזאת בכדי שהתוצאות יהיו גבוהות ויספקו תמורה ראויה להשקעה שלכם במשרד הפרסום אשר בחרתם בו שקידם אתכם.

  עוד על טיקטוק בויקיפדיה

  5/5 – (6 votes)